heavenSquad
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
heavenSquad

heavenSquad GAMING
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Noul aspect al forumului

In jos 
+2
cLod
aImErAsHLow
6 participanți
AutorMesaj
aImErAsHLow
V.I.P
V.I.P
aImErAsHLow


Mesaje : 27
Data de inscriere : 25/04/2010
Varsta : 28

Noul aspect al forumului Empty
MesajSubiect: Noul aspect al forumului   Noul aspect al forumului EmptyDum Apr 25, 2010 11:50 pm

Am facut mici modificari la forum , vor urma si altele !

Las acest topic deschis pentru a va da cu parerea , puteti sa ne sugerati orice ,
Sus In jos
cLod
Moderator
Moderator
cLod


Mesaje : 33
Data de inscriere : 25/04/2010
Locatie : -heavenSquad.JR- cLod^

Noul aspect al forumului Empty
MesajSubiect: Re: Noul aspect al forumului   Noul aspect al forumului EmptyLun Apr 26, 2010 3:11 am

e frumos , dar eu zic ca nu prea conteaza forumul .. cum arata si doar sa se posteze pe el ... mai important e cum merg cele cele 2 clanuri .


Ultima editare efectuata de catre aImErAsHLow in Lun Apr 26, 2010 7:28 pm, editata de 1 ori (Motiv : limba romana :)))
Sus In jos
http://www.hsquad-gaming.tk/
LoLiK
Member
Member



Mesaje : 4
Data de inscriere : 26/04/2010

Noul aspect al forumului Empty
MesajSubiect: Re: Noul aspect al forumului   Noul aspect al forumului EmptyLun Apr 26, 2010 4:44 am

Cel mai bine e sa ne punem fiecare membru al ambelor clanuri la steam site`u . si cand esti in meci itzi pui numele de clan
Sus In jos
never
V.I.P
V.I.P
never


Mesaje : 24
Data de inscriere : 25/04/2010
Varsta : 33
Locatie : Ploiesti

Noul aspect al forumului Empty
MesajSubiect: Re: Noul aspect al forumului   Noul aspect al forumului EmptyLun Apr 26, 2010 7:26 am

cLod^ limba noastra saraca, de ce iti bati joc de ea? Cat despre forum, e frumos asa cum e.
Sus In jos
https://www.youtube.com/
saNcheZ
Moderator
Moderator
saNcheZ


Mesaje : 12
Data de inscriere : 25/04/2010
Locatie : Ploiesti

Noul aspect al forumului Empty
MesajSubiect: Re: Noul aspect al forumului   Noul aspect al forumului EmptyMar Apr 27, 2010 12:01 am

Parerea mea este ca....: Trebuie ca toti membrii clanului calora li s-au facut forum (Ex: praz Clan Leader) sa fie bagati toti intr-un forum. Cred ca m-ati inteles!
Sus In jos
aImErAsHLow
V.I.P
V.I.P
aImErAsHLow


Mesaje : 27
Data de inscriere : 25/04/2010
Varsta : 28

Noul aspect al forumului Empty
MesajSubiect: Re: Noul aspect al forumului   Noul aspect al forumului EmptyMar Apr 27, 2010 12:47 am

Am inteles , voi discuta cu praz !
Sus In jos
cLod
Moderator
Moderator
cLod


Mesaje : 33
Data de inscriere : 25/04/2010
Locatie : -heavenSquad.JR- cLod^

Noul aspect al forumului Empty
MesajSubiect: Re: Noul aspect al forumului   Noul aspect al forumului EmptyJoi Apr 29, 2010 4:48 pm

never a scris:
cLod^ limba noastra saraca, de ce iti bati joc de ea? Cat despre forum, e frumos asa cum e.

Cum adica ?
Sus In jos
http://www.hsquad-gaming.tk/
fAn hSquad
Member
Member



Mesaje : 1
Data de inscriere : 30/04/2010

Noul aspect al forumului Empty
MesajSubiect: Re: Noul aspect al forumului   Noul aspect al forumului EmptyVin Apr 30, 2010 12:38 am

hSquad este cel mai tare clan !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Noul aspect al forumului Empty
MesajSubiect: Re: Noul aspect al forumului   Noul aspect al forumului Empty

Sus In jos
 
Noul aspect al forumului
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
heavenSquad :: Discutii libere ! :: Discutii libere-
Mergi direct la: